Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Toplam 0 Ürün 0.00 TL
Hakkımızda

1989 yılında kurulan İkiler, asla taviz vermeyen kalite anlayışı ve en son moda trendlerini takip eden geniş ürün yelpazesiyle, Türkiye’nin önde gelen bayan giyim markaları arasında yer almaktadır. İkiler, 2005 yılında aldığı stratejik bir kararla mağazacılık alanında ki yatırımlarını arttırmış ve Türkiye genelinde sadece İkiler markalı ürünler satan konsept mağazalar oluşturmaya başlamıştır. İkiler aynı zamanda yurt içinde 400, yurtdışında 200’ ü aşkın bağımsız satış noktasında sizlerle buluşmaktadır.

Merkez yönetim binası Beylikdüzü’nde bulunan İkiler, farklı yerlerde mevcut olan toplam 7000 m2 ‘ye ulaşan kapalı alanlarda tasarımını ve üretimini kendi bünyesinde yapmaktadır. Yıllık üretim kapasitesi 1.500.000 adetin üzerindedir.

Toplam 7000 m² ‘ye ulaşan kapalı alanlarda tasarımını ve üretimini kendi bünyesinde yapmaktadır. Yıllık üretim kapasitesi 1.500.000 adetin üzerindedir.

Bunun yanında yılda 2000’in üzerinde yeni modele imza atan İkiler, toplam satışının %70’ini kendi markasıyla yurt içi ve yurt dışı müşterilerine yaparken, %30 unu ise başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere birçok ülkeye private label olarak ihraç etmektedir.

İkiler felsefesi, yaşamının her anında üretebilen kendine güvenen, şık ve stil sahibi müşterilerinin kendi tarzlarını oluşturmalarına olanak sağlamaktadır.Her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ve ulaşılabilir fiyat dengesiyle sizlerle buluşmak İkilerin ana vizyonunu oluşturmaktadır.