İADE VE DEĞİŞİM
İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI NELERDİR?+
-İadenizi cayma hakkı çerçevesinde 14 gün içerisinde gerçekleştirmeniz gerekir.

-Ürünlerin kullanılmamış ve giyilmemiş olması gerekmektedir.

-Ürünlerin etiketleri üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.

Yukarıdaki koşullara uygun olmayan iadeleriniz kabul edilmeyecektir
ÜRÜN İADESİ VE DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR?+
İade koşullarına uygun olduğunu düşündüğünüz iade gönderilerinizi alttaki şekilde yapabilirsiniz;

-İade etmek istediğiniz ürünleri siparişinizle birlikte size gönderilen faturanın altındaki iade bölümünde bulunan ilgili kısımları doldurup, orijinal fatura ile birlikte Yurt içi Kargo ile ücretsiz(karşı ödemeli )olarak Adnan Kahveci Mahallesi, Hatay Caddesi No:15 34528 Beylikdüzü / İstanbul adresine gönderebilirsiniz.

Ücretsiz(karşı ödemeli) gönderi yapabilmek için Yurt içi kargo yetkilisine İkiler iadesi olduğunu belirtmeniz yeterlidir. Gerekli olması durumunda İkilerin yurt içi kargo müşteri numarası faturanızın iade bölümünde bulunmaktadır.

Diğer kargo şirketleriyle yapılan karşı ödemeli iade gönderileri kabul edilmez; bu durumda kargo ücretini sizin ödemiş olmanız gerekir.

-İade nedeni belirtmek zorunda değilsiniz, ancak iade bölümüne kısaca iade nedenini yazarak gelecekte size daha iyi hizmet verebilmek için bize yardımcı olabilirsiniz.

-Sitemize üye iseniz, hesabınıza giriş yaparak Siparişlerim sekmesine tıklayarak İade Taleplerim bölümünden Yeni Talep Oluştur butonuna tıklayıp burada açılacak sekmeye iade etmek istediğiniz ürüne ilişkin sipariş numaranızı yazarak iade talebi oluşturabilirsiniz.

İade tutarının hesabınıza Hediye Çeki olarak tanımlanmasını isteyebilirsiniz. Bu şekilde değişim amaçlı iade yaptıysanız veya iade tutarınızı daha sonraki alışverişlerinizde kullanmak istiyorsanız Hediye Çekinizi kullanarak ödeme ve yeni satın alma işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Değişim amaçlı iade yapmak istiyorsanız mesaj bölümünde iade ettiğiniz ürünlerin yerine istediğiniz değişim ürünlerini bize önceden ürün kodu, renk, beden detaylarını belirterek bildirebilirsiniz, iade bildirimi yaptığınız ürünlerin iade koşullarına uygun olduğunu varsayabilir, değişim ürünleri merkez stoklarımızda mevcut ise adınıza rezerve edebilir, değişim ürünleri merkez stoklarımızda mevcut değilse tedarik sürecini başlatabiliriz.

İade ettiğiniz ürünler bize ulaştığında iade koşullarına uygunluğu incelenerek koşullara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 1 ile 7 iş günü arasında değişmektedir.

İade işleminiz onaylandığında iade tutarının geri ödemesi 1 ile 3 iş günü içerisinde ödeme şeklinize göre yapılır;

Kredi kartıyla ödeme yaptıysanız iade tutarı işlemi gerçekleştirdiğiniz kredi kartına iade edilmek üzere bankanıza bildirilir. Kredi kartıyla Taksitli ödeme yaptıysanız bankanız geri ödemeleri taksitli bir şekilde kredi kartı ekstrenize yansıtabilir ve bu süreçte şirketimizin tasarrufu yoktur.

Havale/EFT yöntemiyle ödeme yaptıysanız iade tutarı hesabınıza banka havalesi/EFT yoluyla gönderilir. İade bedelinin gönderileceği banka hesap sahibinin faturanın düzenlendiği kişi olması gerekir.

Havale/EFT yöntemi ile ödeme yaptığınız bir siparişi iade ediyorsanız Banka ,Hesap Sahibi ve IBAN bilgilerinizi faturanın altındaki iade bölümüne yazarak bize iletmenizi rica ederiz. İletmediyseniz geri ödeme işlemini gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından e-posta veya telefonla hesap bilgileriniz istenir.
SADECE DEĞİŞİM YAPMAK İSTİYORUM. NASIL YAPABİLİRİM?+
Sitemize üye iseniz alttaki şekilde kolayca değişim yapabilirsiniz.

Üye değilseniz sadece iade işlemi yaparak işleminiz onaylandığında iade tutarını geri alabilir ve yeni sipariş verebilirsiniz.

İnternet mağazamızdan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini sadece internet mağazamızda yapabilirsiniz.

Değişim yapmak için önce ürün/ürünleri iade etmelisiniz.

Yurt içi kargo ile ücretsiz olarak iade gönderinizi yapabilirsiniz.

Gönderinizi yaparken Faturanın altındaki iade bölümündeki ilgili kısımda bulunan İade tutarının hesabıma Hediye Çeki olarak tanımlanmasını istiyorum seçeneğini işaretleyiniz.

İadeniz bize ulaşıp onaylandığında hesabınıza Hediye Çeki tanımlanır ve çekinizi kullanarak istediğiniz yeni ürünlerin siparişini verebilirsiniz.

Hesabınıza girip İade Taleplerim bölümünde de iade tutarının hesabınıza Hediye Çeki olarak tanımlanmasını isteyebilirsiniz
İADE ETTİĞİM ÜRÜNLERİN GERİ ÖDEMESİ NASIL YAPILIYOR?+
İade işleminiz onaylandığında kargo bedeli hariç iade tutarının geri ödemesi 1 ila 3 iş günü içerisinde ödeme şeklinize göre yapılır. Gönderi hizmeti gerçekleştiği için kargo bedeli iade edilmez.

Sitemize üye iseniz, iade tutarının hesabınıza Hediye Çeki olarak tanımlanmasını isteyebilirsiniz. Bu şekilde değişim amaçlı iade yaptıysanız veya iade tutarınızı daha sonraki alışverişlerinizde kullanmak istiyorsanız Hediye Çekinizi kullanarak ödeme ve yeni satın alma işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üye olmadan sipariş verdiyseniz hesabınız olmadığı için Hediye Çeki tanımlanamaz.

Kredi kartıyla ödeme yaptıysanız iade tutarı işlemi gerçekleştirdiğiniz kredi kartına iade edilmek üzere bankanıza bildirilir. Kredi kartıyla Taksitli ödeme yaptıysanız bankanız geri ödemeleri taksitli bir şekilde kredi kartı ekstrenize yansıtabilir ve bu süreçte şirketimizin tasarrufu yoktur.

Banka havalesi/EFT yöntemiyle ödeme yaptıysanız iade tutarı hesabınıza banka havalesi yoluyla gönderilir. İade bedelinin gönderileceği banka hesap sahibinin faturanın düzenlendiği kişi olması gerekir.

Banka havalesi/EFT yöntemiyle ödeme yaptığınız bir siparişi iade ediyorsanız Banka ,Hesap Sahibi ve IBAN bilgilerinizi faturanın altındaki iade bölümüne yazarak bize iletmenizi rica ederiz.

İletmediyseniz geri ödeme işlemini gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından e-posta yoluyla hesap bilgileriniz istenir.

İade ödemesi aşamasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya 0850 255 01 01 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzu hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
FİZİKSEL MAĞAZALARIMIZDAN İADE VEYA DEĞİŞİM YAPABİLİR MİYİM?+
İnternet mağazamızdan satın aldığınız ürünlerin iade ve değişim işlemlerini sadece internet mağazamızda yapabilirsiniz.

Yurt içi kargo ile ücretsiz olarak iade gönderinizi yapabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR